Gdy budżet i czas są napięte potrzeba szkoleń skutecznych i efektywnych. Często bardziej konwencjonalne szkolenia nie angażują uczestników i nie odnoszą trwałego efektu.  Aby osiągnąć rzeczywistą zmianę, konieczne jest ujednolicenie zachowań i postaw z celami organizacji, zapewniając równocześnie motywację, satysfakcję i zadowolenie pracownikom.

Wsparcie w zmianie

Z naszego doświadczenia wynika, że większość ludzi posiada umiejętności dostosowywania się do zmiany, ale czasami potrzebują świeżego spojrzenia lub też możliwości zobaczenia spraw z perspektywy. Takie możliwości daje zastosowanie modelu Teatru Praktycznego, elementów dramy i niestandardowego podejścia do szkoleń.

Interaktywność i nauka poprzez doświadczanie

W przeciwieństwie do nauki podczas tradycyjnych szkoleń, metodologia Teatru Praktycznego wykorzystuje interaktywne, żywe scenariusze teatralne i techniki dramowe aby przekazać najważniejsze informacje i wprowadzić zmiany na poziomie postaw i podnieść poziom umiejętności. Interaktywność i nauka poprzez doświadczenie są kluczem, który umożliwia skuteczne i trwałe wprowadzanie zmian.

Zapraszamy do zapoznania się nasza ofertą szkoleń dla firm. Oferujemy szkolenia, które można zamawiać indywidualnie oraz w pakiecie ze spektaklem (Model Teatr Praktyczny).

Oferujemy następujące szkolenia dla firm i instytucji:

Sztuka Budowania Zespołu

Sztuka Równowagi: Life-Work-Balance

Sztuka Zarządzania Sobą w Konflikcie

Sztuka Łączenia Różnic – kobiecość i męskość w firmie

 

szkolenia-na-slider1