Trenerka, life-coach, aktorka, Prezeska Fundacji Teatr Praktyczny.

Jej pasją jest inspirowanie do wzięcia swojego życia w swoje ręce aby dokonywać zmian na lepsze w swojej pracy i w życiu osobistym. W tym celu założyła portal www.corporate-wellness.pl

W życiu jedyną stałą jest zmiana – Michalina dynamicznie podąża za zmianami, jakie niesie życie. Przez pierwsze 10 lat swojej kariery była bizneswoman – menedżerką zarządzającą międzynarodowym zespołem IBM Learning Solutions w Europie Centralnej i Wschodniej oraz krajową liderką IBM Women Leadership Council, później trenerką i coachem we własnej firmie Meloway, a także założycielką i redaktorką portalu internetowego corporate-wellness.pl. Od 2013r jest prezeską fundacji Teatr Praktyczny, w którym praktykuje dramę, tworzy spektakle, jest aktorką i prowadzi warsztaty dramowe www.teatrpraktyczny.pl

Równolegle z karierą zawodową intensywnie pracuje nad sobą wspierając innych w rozwoju. Od ponad 20 lat ćwiczy jogę i medytuje. Jest certyfikowaną facylitatorką medytacji OSHO.
Przez ponad 8 lat studiowała metody naturalnego oczyszczania ciała, uczestnicząc i prowadząc zajęcia podczas programów oczyszczania organizmu DETOX z Ewą Foley. Ukończyła kurs masażu Lomi Lomi, obecnie uczestniczy w rocznym treningu masażu, ukończyła 3 stopniowy kurs bioenergetyki i masażu u Johna Hawkena (UK). Od ponad pięciu lat zajmuje się pracą z relacjami partnerskimi studiując tantrę w Polsce i zagranicą. Studiuje Psychologię zorientowaną na Proces (POP). Pracuje jako life coach z klientami indywidualnymi.

W pracy trenerskiej łączy doświadczenia biznesowe z rozwojem osobistym. Wykorzystuje dramę, NLP, Nonviolent Communication, coaching, elementy pracy z ciałem, taniec, oddech, psychologię zorientowaną na proces.

Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, efektywności osobistej, duchowego przywództwa dla kobiet, relacji i związków, radzenia sobie ze stresem, medytacji dynamicznych i inne.

Ukończyła studia wyższe na University of Toronto na wydziale zarządzania, uzyskała, tytuł MBA oraz podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na WSPiZ im. Koźmińskiego w Warszawie. W trakcie swojej kariery ukończyła szereg kursów i szkoleń specjalistycznych i trenerskich, min. NLP, Kurs dla Doświadczonych trenerów House of Skills, szkolenia trenerskie w IBM:   Train the trainer, IBM Coaching Approach, Coaching for Managers, IBM Business Value Selling, IBM Management Development training, Power Negotiations, IBM Selling School. Ponadto uczyła się u Dawida Neenana – Business&You, PR. Ukończyła także szereg szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych oraz rozwoju osobistego w tym roczne Seminarium w Instytucie Ewy Foley, Od wielu lat jest asystentką Ewy Foley w programie wiosennego oczyszczania organizmu Detox. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu pracy z oddechem – Breath Integration Training (International Breathwork Foundation Australia). Breath Integration – Collin Sisson’s (New Zealand), szkolenia trenerskie z zakresu komunikacji OPENCOMM Piotra Tymochowicza, Porozumiewanie bez przemocy Marshalla Rosenberga i inne.

Interesuje się nieustannym rozwojem świadomości, ekologią, tańcem, teatrem,  zdrowym życiem zgodnym z naturą.

Kontakt: michalina.fraczek @ Teatrpraktyczny.pl
505-907-774