Aktorka, menedżerka projektu RODZINA

Ukończyła Studia na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w Instytucie Europeistyki oraz w College of Europe w Natolinie. Odbyła staże m.in w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biurze Prasowym Komisji Europejskiej. Pisała u funduszach unijnych do ogólnopolskiej gazety gospodarczej, brała udział w naukowych projektach badawczych, uczyła angielskiego pracowników korporacji i robiła sporo innych rzeczy.

Dziś koordynuje projekt „Rodzina”, na stałe współpracuje z firmą consultingową w charakterze pijarowca i okazjonalnie z dużym wydawnictwem w charakterze tłumacza.

Teatrem forum interesuje się od kilku lat. Była organizatorką i tłumaczką na międzynarodowej konferencji „Drama stosowana w pozytywnej profilaktyce” organizowanej przez British Council i STOP-KLATKA, jednak dopiero w Teatrze Praktycznym zaangażowała się w dramę na poważnie.

Uwielbia wodę, szczególnie w czystych jeziorach, i przebywanie na łonie natury, najchętniej dzikiej. W przyszłości chciałaby zamieszkać na wsi lub w lesie.